Kompresör servis veya tamir hizmeti mi veriyorsunuz ? İstediğiniz müşteriye ulaşamıyor yada yeterli müşteri potansiyeline ulaşamıyor musunuz ? Peki sitemize üye olup müşterilerinizi arttırmak ister misiniz ?

Üye Olmamın Avantajı Nedir ?

Kompresör sektöründe hizmet veriyorsanız Kompresorevi.com sitesine üye olmanız müşterilerinizi yüksek oranda arttıracaktır. Sitemizde şu an üye olan kompresör servis ve tamircileri sitemize üye olduktan sonra müşterilerinde gözle görülür şekilde artış olmuştur. Şu an üye olan kompresör firmalarını arayarak sitemizin kendilerine müşteri dönüşünün ne kadar olduğunu öğrenebilir sizin için en gerçekçi bilgiye ulaşabilirsiniz. Sitedeki üyelerimiz referanslarımızdır.

Neden Siteye Üye Olmalıyım ?

  1. Sitemizi aylık 5.000`den fazla gerçek müşteri ziyaret etmektedir. Bu müşteriler kompresör servisi, tamiri, ve yedek parça hizmeti almak veya ikinci el kompresör almak için sitemizi ziyaret etmektedirler.
  2. Sitemiz Google arama sonuçlarında kompresör hizmeti ile alakalı her kelimede 81 il ve 923 ilçede ilk sırada yer almaktadır. Bu sayede Türkiye`nin her yerindeki müşterilere sizi ulaştırıyoruz.
  3. Sitemizde üye sınırı sadece 10 kişiliktir (Kalan Üyelik: 8 ). Bu sayede her ay 5.000 müşteri sadece bu 10 üyeye ulaşmaktadır. Üyeliğe sınır getirmemizin amacı üye olan firmaların her zaman yüksek müşteri potansiyeline ulaşmasını sağlamaktır.
  4. Sitemizdeki üyelerin reklamı ve iletişim numarası sitenin her alanında gösterilir. Üyelerin reklamları sıralı şekilde görünmez. Üyelerin reklamları müşterilere rastgele görünür. Mehmet isimli müşteriye 1.ci reklamda “A” firması görünürken, Hakan isimli müşteriye 1.ci reklamda “B” firmasını yada “C” firmasını görebilir. Özetle; Reklamların sırası otomatik olarak değişir.
  5. Sitemize gelen müşterilerin üyelerimizi arayıp üyelerimize müşteri olmaları için site yönetimi olarak gerek yazılı gerekse görsel anlamda üyelerimizin verdikleri hizmeti en iyi kalitede göstermekteyiz.

Sitemizin aylık giderlerini karşılamak için üyelik sistemini ücretli yapmış bulunmaktayız. Üyelerimizin verdikleri ücretin karşılığını en şekilde almaları için üye sayısını sadece 10 adetle sınırlandırdık. Üyelik hakkında daha detaylı bilgi almak ve ücret bilgisini öğrenmek için 7/24 aşağıdaki numaradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Numaramız

0533 940 24 80