Komteks kompresör olarak 40 kişilik kadrosu ile amacımız, 20 civarında yerli üretim yapan vidalı kompresör üretici firmaları içinde şartları zorlayarak en kalitelisini en uygun fiyatla üretip müşteri hizmetine sunmaktır. Bugün son ürün haliyle geldiğimiz nokta bu amacımıza ulaştığımızı göstermektedir. Bunun kanıtı olarak sadece Avrupa’da kendini ispatlamış firmaların özelliklerinde kompresör üretmemizi gösterebiliriz. Bu özellikleri aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz.

Direk Akuple ( sürtünmesiz , kayıpsız tahrik sayesinde azalmayan kapasite, artmayan enerji tüketimi)
Radyal fanlı  ( %40 enerji tasarruflu, düşük gürültü seviyeli ve yüksek ömürlü)
2 yollu soğutma sistemli (ana soğutmalı ve yardımcı soğutmalı)
Likit kristal elektronik kumanda sistemli (arızaların, bakımların kartlar üzerinden takibi dolayısıyla işletme kolaylığı sunması)
Ucuz yedek parça ve 24 saat servis garantisi sayesinde işletme maliyetini düşürme.

Hiçbir yerli rakip firma yukarıda saydığımız özelliklerin tamamına sahip olarak üretim yapmamaktadır. Bu bir iddia değil, tamamen gerçektir. 
Kalite güvencemizi 2 yıl garantiye ve memnun kalınmadığı takdirde iade alma garantisi olarak müşterilerimize sunuyoruz.
Araştırma geliştirmedeki devamlılığımız ve verdiğimiz önem rakiplerimize kalitemizi yakalama şansı vermeyecektir.
Kalite yönünden geldiğimiz bu yüksek seviyenin sebebini kopyacılıkla değil, yıllarca lisanla vidalı kompresör üretmiş olmamız olarak gösterebiliriz.

Biz üretici olarak kalitenin ürünlerimizin de sahip olduğu ISO 9000, TSE, CE gibi belgelerde değil, işletmede çalışacak makinada aranması gerektiğine inanıyoruz.

https://kompresorevi.com/wp-content/uploads/2018/02/Komteks-logo.pnghttps://kompresorevi.com/wp-content/uploads/2018/02/Komteks-logo.pngadminKompresör Markaları
Komteks kompresör olarak 40 kişilik kadrosu ile amacımız, 20 civarında yerli üretim yapan vidalı kompresör üretici firmaları içinde şartları zorlayarak en kalitelisini en uygun fiyatla üretip müşteri hizmetine sunmaktır. Bugün son ürün haliyle geldiğimiz nokta bu amacımıza ulaştığımızı göstermektedir. Bunun kanıtı olarak sadece Avrupa'da kendini ispatlamış firmaların özelliklerinde kompresör...