Sarmak Kompresör, Almanya’da öğrenim görmüş, idealist, girişimci, genç bir mühendisin sanayicilik hayalinin gerçeğe dönüşmüş halidir. Turgay Saracoğlu Almanya’da edindiği bilgi ve tecrübeyle, memleketinde bir makina üreticisi olmak adına 1975’te yola çıktı. Kendi şehrinde iş imkanı sağlayarak kurduğu fabrikayı bugünlere getirdi.

Sarmak’ın farkı, en iyi makinayı üretme azim ve tutkusunu senelerdir yüksek etik değerler çerçevesinde devam ettirmesidir. Dürüstlük, samimiyet ve adalet, çalışanları için ortak değerlerdir. Güvene dayalı istikrar, müşterileri ve tedarikçileriyle olan ilişkilerinde belirleyicidir.

Sarmak, 40 yılı aşkın süredir bir makina üreticisi olmanın yanı sıra bir mühendislik, danışmanlık ve hizmet firmasıdır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru tespit eder, satışta ve satış sonrasında en iyi hizmeti vermek için özenli ve hızlı hareket eder. Bu esnada en ileri teknolojiden verimli şekilde yararlanarak sürekli kendini yeniler.

Sarmak’ın varoluş sebebi ve felsefesi; hizmet verdiği kuruluşların hayatını kolaylaştırarak başarılarına katkıda bulunmak, bu sayede her zaman güvenilir ve saygın kalmaktır.

http://kompresorevi.com/wp-content/uploads/2018/02/sarmak-logo.pnghttp://kompresorevi.com/wp-content/uploads/2018/02/sarmak-logo.pngadminKompresör Markaları
Sarmak Kompresör, Almanya'da öğrenim görmüş, idealist, girişimci, genç bir mühendisin sanayicilik hayalinin gerçeğe dönüşmüş halidir. Turgay Saracoğlu Almanya'da edindiği bilgi ve tecrübeyle, memleketinde bir makina üreticisi olmak adına 1975'te yola çıktı. Kendi şehrinde iş imkanı sağlayarak kurduğu fabrikayı bugünlere getirdi. Sarmak'ın farkı, en iyi makinayı üretme azim ve tutkusunu senelerdir...