Aydın Trafo Makine ve Sanayi A.Ş.

1960 yılında kaynak makinası imalatına başlayan ve çanta kaynak makinası ile ilklere imza atan firmamız 57 yıllık iş hayatına 1977 yılında pistonlu hava kompresörü,1998 yılında vidalı hava kompresörü, 2004 yılında da yüksek basınçlı yıkama makinesi ve endüstriyel vakum makineleri üretimini de bünyesine katarak devam etmektedir. 

Bugün İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde 7.500 m2 si kapalı, toplam 10.000 m2 alan üzerine kurulu, modern üretim teknolojisi ile donatılmış üretim tesisimiz yıllık 24.000 adet makine üretim kapasitesine sahiptir. Kurulduğu günden itibaren yatırımlarına devam eden istikrarlı ve kalıcı büyümeden yana bir yönetim anlayışını ilke edinen firmamız markalaşma sürecini tamamlamış ve sektörde güvenilir bir marka olduğunu kanıtlamıştır. 

Gelecek planlamasını başarıyla gerçekleştiren firmamız yurtiçindeki 500’ün üzerinde bayisi ve satış noktalarıyla iç piyasada haklı bir pazar payının yanında, dağıtıcı kanallarıyla aralarında Romanya, Fransa, Slovakya, Azerbaycan, Fas, Güney Afrika, Birleşik Arap Emirlikleri’nin de bulunduğu 36 ülkeye ihracat yapmaktadır. 

Firmamız 2000 yılında bu yana Tuv Rheinland firmasından DIN-EN-ISO 9001-2008 belgesi ve 2004 yılında dünyanın önde gelen kalite değerlendirme kuruluşlarından Breau Veritas firmasından CE onay belgesi almıştır. Ayrıca 2001 yılından beri Rusya Gost-R belgesi ve Romanya Iscır belgelerine de sahiptir. Aydın Trafo Makine ve Sanayi A.Ş. müşteri ihtiyacına göre çözüm odaklı yönetim stratejileri sonucu, müşteri memnuniyetini tamamlamak için, Türkiye genelinde 100’ün yetkili teknik servisi ile satış sonrası bakım hizmetleri anlamında, hızlı çözümler sunmaktadır. 

Aydın Trafo Makine ve Sanayi A.Ş. müşteri ihtiyacına göre çözüm odaklı yönetim stratejileri sonucu, müşteri memnuniyetini tamamlamak için, Türkiye genelinde 100’ün üzerinde yetkili teknik servisi ile satış sonrası bakım hizmetleri anlamında, hızlı çözümler sunmaktadır.

http://kompresorevi.com/wp-content/uploads/2018/02/aydin-trafo-logo.pnghttp://kompresorevi.com/wp-content/uploads/2018/02/aydin-trafo-logo.pngadminKompresör Markaları
Aydın Trafo Makine ve Sanayi A.Ş. 1960 yılında kaynak makinası imalatına başlayan ve çanta kaynak makinası ile ilklere imza atan firmamız 57 yıllık iş hayatına 1977 yılında pistonlu hava kompresörü,1998 yılında vidalı hava kompresörü, 2004 yılında da yüksek basınçlı yıkama makinesi ve endüstriyel vakum makineleri üretimini de bünyesine katarak devam...